اسامی شهدای حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ | کد خبر: ۴۰۰۹۸۵۹۱
اسامی شهدای حمله تروریستی در سیب و سوران اعلام شد.
محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی الله ری، کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی، بهزاد بارانی شهدای این حمله هستند.
برای دیدن تصاویر شهدای پلیس در این حادثه تروریستی «اینجا» کلیک کنید.
منبع: مهر
tags # سیستان و بلوچستان ، تروریسم سایر اخبار چرا موهای بدن زنان کمتر از مردان است؛ آیا زنان مردان پشمالو را بیشتر میپسندند؟ مغز آلبرت انیشتین از مغز یک نئاندرتال کوچکتر بود! آیا انسانهای اولیه عاشق میشدند؟ آنها چگونه همسر خود را انتخاب میکردند؟ قدیمیترین راز تاریخ فاش شد؛ اول مرغ بود یا تخممرغ؟!.
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: زیسان
کلیدواژه: سیستان و بلوچستان تروریسم
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت zisaan.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «زیسان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۰۹۸۵۹۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعزام تیراندازان به جام جهانی باکو
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز و تا ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
نمایندگان کشورمان در تپانچه با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و سجاد پور حسینی با هدایت محسن نصر طالبی بامداد امروز (سهشنبه)، ۱۱ اردیبهشت ماه راهی این مسابقات شدند.
نجمه خدمتی، فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی، پوریا نوروزیان و امیر محمد نکونام نیز با هدایت مریم طالبی، پنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت ماه عازم باکو خواهند شد.
برنامه جام جهانی تیراندازی در باکو به شرح زیر است:
پنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر میکس ساعت ۱۴:۴۵
جمعه، ۱۴ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۱۰ متر میکس ساعت ۹
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر مردان ۱۱
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر زنان ۱۴:۴۵
شنبه، ۱۵ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۱۰ متر مردان ۹:۳۰
فینال تپانچه ۱۰ متر زنان ۱۱:۱۵
مقدماتی تفنگ میکس ۱۴:۴۵
فینال تفنگ میکس ۱۷:۳۰
یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (دقت) ساعت ۸:۳۰
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۸:۳۰
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۲:۴۵
دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (سرعت) ساعت ۸:۳۰
فینال تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۹
فینال تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۱
سهشنبه، ۱۸ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۲۵ متر زنان ساعت ۹:۳۰
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۸:۴۵
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۱۳:۱۵
چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت:
ادامه رقابتهای تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان و مردان در دور دوم
پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت:
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۸:۳۰
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۰:۴۵
جمعه، ۲۱ اردیبهشت:
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۸:۴۴
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۳:۱۵
شنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه:
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۱۴:۳۰
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۶:۴۵
کد خبر 6092944